Polisan Renk Kartelası 2024

Polisan tarihi boyunca kalitesinde asla düşüş yaşamamıştır. Evinizin iç cephesinde değişiklik istiyorsanız Polisan 2024 iç cephe boya renklerini incelemelisiniz. Polisan iç cephe boya kataloğu çok özel seçenekleri size sunar. İç cephe konusunda kaliteye imzasını atan sektörün en büyük firmasıdır.

Polisan Renk Kataloğu

Polisan iç cephe renkler, doğada bulunan çok nadir gözüken ve göze çok hoş gelen renkleri olan dev firmadır. Polisan boya renkleri iç cephe: Kırmızı, sarı, turuncu, sarı, yeşil, mor, mavi,gri, kahve ve pastel renklerinden oluşur. Polisan iç cephe katalog renkleri parlak, yıkanabilir, silinebilir, silikonlu özellikleri taşır. İsteğe göre sade mat gibi seçenekleri mevcuttur. 2024 sezonu için en çok tercih edilen renk kartelaları zarif ve hafif tonlardır.

Polisan Boya Renk Kataloğu

Polisan iç mekan boya renkleri, Gümüş, kum taşı, papatya, melisa, açık başak gibi renklerden oluşur. Her biri çeşit çeşit özellikler barındırır. Polisan boya lüle taşı rengi en çok tercih edilen renklerdendir. Lüle taşı rengi dahil bütün bu renkler ortak özellikler barındırır. Bu özellikler: suya dayanıklı olması, küf ve yosuna dayanıklı olmasıdır. 2024 iç cephe renkleri şunlardır: Lavanta, sanem, ağaç kabuğu, gümüş en çok tercih edilen iç cephe renkleridir.

Polisan Renk Kartelası İç Cephe 2024

Renkler yaşam boyunca hayatın her alanında vardır. Polisan en çok tercih edilen iç cephe renkleri huzuru ve canlılığı oluşturur. Bu renkler ortamdaki tüm atmosferi değiştirir. Polisan tüm kalitesiyle hizmete devam ediyor. Polisan duvar boyaları ile eviniz daha ferah ve zarif gözükebilir. Polisan renk kartelası oldukça geniştir. 2024 en çok tercih edilen Polisan renk kartelası arasında açık kil rengi, lületaşı rengi ve fildişi rengidir. Bu renkler evinizi daha ferah ve ışıl ışıl göstericektir. Tüm bunlar için Polisan renk kataloğu inceleyebilirsiniz.