Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2024

Filli boya tarihi boyunca kalitesinde asla düşüş yaşamamıştır. Evinizin iç cephesinde değişiklik istiyorsanız filli boya 2024 iç cephe boya renklerini incelemelisiniz. Filli boya iç cephe renk kartelası çok özel seçenekleri size sunar. İç cephe konusunda kaliteye imzasını atan sektörün en büyük firmasıdır. En çok tercih edilen renkler: Fil dişi, başak, lavanta, malta, 

defne renkleridir. 

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası- 2024

 

Filli boya iç cephe renkleri, doğada bulunan çok nadir gözüken ve göze çok hoş gelen renkleri olan dev firmadır. Filli boya iç cephe renk kartelası: Kırmızı, sarı, turuncu, sarı, yeşil, mor, mavi,gri, kahve ve pastel renklerinden oluşur. Filli boya iç cephe boyalarının renkleri parlak, yıkanabilir, silinebilir, silikonlu özellikleri taşır. İsteğe göre sade mat gibi seçenekleri mevcuttur. 2024 sezonu için en çok tercih edilen renk kartelaları zarif ve hafif tonlardır. 

Filli boya İç Cephe Katalogu- 2024

Filli boya iç cephe renk katalogu, Gümüş, kum taşı, papatya, melisa, açık başak gibi renklerden oluşur. Her biri çeşit çeşit özellikler barındırır. Filli boya lüle taşı rengi en çok tercih edilen renklerdendir. Lüle taşı rengi dahil bütün bu renkler ortak özellikler barındırır. Bu özellikler: suya dayanıklı olması, küf ve yosuna dayanıklı olmasıdır. 2024 iç cephe renkleri şunlardır: Lavanta, sanem, ağaç kabuğu, gümüş en çok tercih edilen iç cephe renkleridir. 

Filli Boya İç Cephe Renkleri 2024

Renkler yaşam boyunca hayatın her alanında vardır. Filli boya iç mekan renkleri huzuru ve canlılığı oluşturur. Bu renkler ortamdaki tüm atmosferi değiştirir. Filli boya tüm kalitesiyle hizmete devam ediyor. Filli boya duvar boyaları ile eviniz daha ferah ve zarif gözükebilir. Filli boya renk kartelası oldukça geniştir. 2024 en çok tercih edilen filli boya duvar renkleri arasında açık kil rengi, lületaşı rengi ve fildişi rengidir. Bu renkler evinizi daha ferah ve ışıl ışıl göstericektir. Tüm bunlar için filli boya renk kartelasını inceleyebilirsiniz.