İletişimWhatsApp

Bizim Farkımız

Hızlı boya bugüne kadar çalışmış olduğunuz boya badana firmaları arasında hızlı kalitesi ve garantisiyle her zaman fark yaratan olmuştur. Hizmet sunuş şeklimiz rakiplerinden her zaman farklı olduğu gibi kalite noktasında da her zaman onlar önderlik yapmıştır.

  • Tüm malzemelerimiz kaliteli ve de profesyonel markalardan oluşmaktadır. İş öncesinde malzemelerimiz size tek tek gösterilebilir ve onay sürecine geçilebilmektedir.  Firmamız bugüne kadar her zaman en profesyoneli sözünden hareket edip yola çıkmış ve çıkmış olduğu bu yolculuk da da bizi yalnız bırakmadığınızın farkındadır.
  • Bizi diğerlerinden farklı kılan en büyük özelliğimiz 1 günde boya hizmeti sağlayabiliyor olmamızdır. İster küçük bir mekan olsun isterse büyük bizim için hiç fark etmez yalnızca keşif için iletişime geçmeniz ve adresinizi bizimle paylaşmanız yetecektir. 1 günde boya demek rahatlığınıza ve konforunuza da ara vermemek demektir. Evlerinizdeki rahatlık 1 günde boya hizmeti sayesinde hiç kesilmez.
  • Yaptığımız boya ve badana işlerinde size garanti sunarız.
  • Firmamızın en çok önem verdiği konu titizliktir. Boya anında ve boya sonrasında titiz bir şekilde çalışma yapılarak temizlik anlamında da size asla sorun çıkarılmaz.
  • Hızlı boya 1 günde boya ve badana işleriniz için sizlere standart paket sunar ve bu paket çerçevesinde de titizlik her zaman ön planda hareket edilir.
  • Boya yapılacak mekan neresi olursa olsun her türlü yaşam alanınız profesyonel çalışan kadroların ellerine teslim edilecektir bu nedenle de olağanüstü bir hizmet ve kalite sizi bekliyor olacak.
  • Fiyatlarımız kalitemizi hiçbir zaman bozmaz. Her türlü boya işlerinde en uygun fiyat politikası izlenir.
  • Hızlı işçiliğin farkını görürsünüz.

Boya ve badana işlerini kafanızda büyüttüğünüzü biliyoruz. Sektörde bu nedenle size destek olmak için varız ve kafanızdaki bu düşüncenin de bizimle çalışmaya başladığınız da silinip gideceğinden eminiz. Biz dün kurulmuş bir firma değiliz köklü yapımız sektör içerisinde ne yaptığımızı bilmemizde bize her zaman önderlik etmiştir. Bizimle çalışarak mekanlarınızın en kısa süre içerisinde eskisinden daha temiz, hijyenik ve estetik açıdan güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.